Aktuální nabídka od Ski Fanatic

Vážení rodiče,

pro nadcházející zimní sezónu jsme připravili novinky ve výuce lyžování.
Kroužek lyžování – je zaměřen na rozvoj všeobecných lyžařských dovedností a zároveň možnou průpravou pro vstup do lyžařského oddílu závodního lyžování. Je vhodný jak pro děti od 6 let, které již prošly základními kurzy lyžování, tak pro úplné začátečníky. Děti budou rozdělené podle dovedností do různých úrovní. Kroužek bude probíhat každý pátek od 7.1. v čase 16:30 – 18:30. Kurz zahrnuje deset výukových týdnů, kdy každá lekce je 2 x 50 min s 10minutovou přestávkou. Přihlášení možné zde.
Permanentky do lyžařské školy – pro naše stále klienty jsme umožnili koupi permanentek se zvýhodněnou cenou. Zakoupit permanentky je možné zde.
Již tradičně vypisujeme zimní příměstský tábor – o jarních prázdninách pardubického kraje máme zimní příměstský tábor pro lyžaře a snowboardisty, který probíhá ve Ski areálu Hlinsko. Denní program začíná většinou v 8:00 a končí v 17:00. Během celého dne zajišťujeme stravování a pitný režim. Tábor je možný absolvovat s dopravou s nástupními místy Pardubice, Chrudim, Slatiňany
nebo bez dopravy. Dětem se věnují licencovaní instruktoři lyžování dle dovednostní úrovně dětí. Cena zahrnuje jízdné na vlecích i vstup do wellness. Přihlásit Vaše děti můžete zde.
S potvrzením o přihlášení na výše uvedené kurzy můžete využít zvýhodněné zapůjčení lyžařského/snb vybavení v půjčovně Wiki Slatiňany do konce listopadu 2021.
Přejeme Vám krásný podzim a těšíme se na zimní sezónu.

Tým Ski Fanatic